KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14029492
nr 1402 9492
Ronald de Wolfe
(f. 1920), Storbritannien
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 41x49 cm
Ronald de Wolfe, född i London 1920, målare, tecknare och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:26:18
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.200 kr
1.400 kr
Ronald de Wolfe
Läs mer om Ronald de Wolfe